טיפול לפני אירוע – הכיני עצמך לקראת האירוע הקרוב

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on pinterest
Pinterest

טיפול לפני אירוע - הכיני עצמך לקראת האירוע הקרוב. כל אירוע הוא סוג של "פרימיירה" עבור עצמך, בו את צריכה להיראות במיטבך. בעוד איפור ולבוש הם כמעט תמיד הפוקוס של הכנה לאירוע משפחתי או עסקי, ואפילו לפני כל יציאה לבילוי. אבל מה עם השפתיים? אחד החלקים הכי בולטים בפנים לא תמיד מקבל את היחס הנכון והראוי לו – טיפול לפני אירוע יכול לתקן זאת, בקלות

כל אירוע משפחתי או עסקי הוא אירוע בו מגיעים הרבה מאוד אנשים, גברים ונשים, כאשר המטרה הסמויה של אירועים אלו הינה הצגת הגרסה הטובה ביותר של עצמך בעיני האורחים המשתתפים באירוע. עשרות, אם לא מאות האנשים שיגיעו לאירוע, מגיעים בדרך כלל במיטב לבושם ועם המראה המטופח ביותר שלהם, על מנת להרשים את זולתם ואפילו להיות "מסמר הערב".

במיוחד אצל נשים (אבל גם אצל גברים), המראה החיצוני המטופח הוא "פרויקט" בפני עצמו לפני האירוע. נשים מתייחסות, בצדק מסויים, אל כל אירוע כמעין "פרימיירה" עבור עצמן, בה כל אשה היא הכוכבת הראשית... לשם כך במיוחד הנשים משקיעות לא מעט זמן ומאמץ, כמו גם כסף, בטיפוח ואיפור לקראת אירועים מסוג זה.

רוב המאמץ, באופן לא מפתיע, מתמקד באיפור ובלבוש. הלבוש נבחר בקפידה ולפי התאמת צבעים מסויימת המתאימה למי שלובשת אותם, בעוד האיפור נועד להדגיש בעיקר את תווי הפנים, בדגש גדול על העיניים, שהינם בדרך כלל החלק הבולט ביותר בפנים.

אבל ישנו חלק אחד שלא זוכה למספיק התייחסות פעמים רבות, והינו אחד הבולטים ביותר בפני האדם בכלל והאישה בפרט – הלוא הן השפתיים. למעט אודם, כמעט שלא מתייחסים ומטפלים בהן כמו שצריך – לא באופן שוטף וקבוע, ולא לפני אירועים.

אולם טיפול לפני אירוע יכול לתקן יחסית בקלות את נזקי היומיום בשפתיים, להבליט אותן ואף לתת להן נפח חדש ובולט במיוחד. איך עושים זאת נכון? על כך בשורות הבאות...

טיפול לפני אירוע לעיצוב שפתיים

עיצוב שפתיים הינו אחד התחומים החמים בטיפול לפני אירוע בפרט, ובעולם הטיפוח בכלל. באופן כללי, מדובר בפעולות המבוססות על מוצרים וטיפולים שנודעו להבליט, לעצב, לטפח ולתת נפח לשפתיים סביב הפה, על מנת לתת מראה חושני לכל הפנים.

את התוצאות בתחום עיצוב השפתיים ניתן להשיג במגוון של טכניקות ומוצרים, החל ממוצרים פשוטים יחסית כמו סוגים שונים של אודם וגלוס, המיועדים להבליט את הצבע האדום-ורוד של השפתיים ולתת להם ברק וזוהר, דרך מוצרים מורכבים יותר כמו משחות ותכשירים הנותנים נפח לשפתיים באופן מלאכותי וזמני – ועד להזרקות ואפילו ניתוחים שיכולים לשנות את מראה השפתיים באופן קבוע ותמידי.

טיפול לפני אירוע, בכל הקשור לשפתיים, הינו בדרך שימוש בתכשירים, משחות ומוצרי טיפול ייעודיים, הנותנים נפח וצבע לשפתיים על בסיס זמני ורגעי, כאשר לעיתים יש אפילו לתחזק את הטיפול שלפני האירוע במהלך האירוע עצמו – כמו הוספת שכבת שפתון נוספת או עוד שכבה של אודם.

צילומי חתן כלה לפני האירוע

טיפול לאירוע להגדלת נפח השפתיים

נפח השפתיים הינו בחלקו מציאות אמיתית של עובי השפתיים, השונה כמובן מאדם לאדם, וחלקו הינו סוג של אשלייה אופטית הניתנת להעצמה באמצעות צבע, אור ועומק. בעוד שאת נתוני הטבע בדרך כלל לא ניתן לשנות, אלא אם בוחרים בהתערבות כירורגית כלשהי או בהזרקות חומרים חיצוניים כגון בוטוקס לשפתיים – הרי שאת כל נושא הצבע והאור ניתן לשנות יחסית בקלות, תוך שימוש במוצרים הנכונים.

ראשית כדאי לדבר על צבע השפתיים. באופן יומיומי רגיל, השפתיים של נשים וגברים כאחד הינם בצבע ורוד בהיר או כהה בגוונים משתנים, תלוי כמובן בגנים של כל אחד, בצבע העור ואפילו במבנה הפנים של כל אחד.

הוספת אודם בצבע אדום, ורוד או כל צבע אחר לא רק מוסיפה צבע לשפתיים, אלא גם מגדילה את נפח השפתיים. המשחק שבין האור המוחזר מן השפתיים לבין הצבע, ככל שהוא בולט ובוהק יותר, יוצר אשלייה של נפח גדול יותר מהנפח האמיתי של השפתיים.

מאמרים נוספים:

שנית, ישנה חשיבות לבוהק ולזוהר של השפתיים. טיפול לפני אירוע בשפתיים יכלול בדרך כלל לא רק הוספת צבע באמצעות אודם, אלא גם הוספת ברק באמצעות מוצרי גלוס שונים – המוסיפים ברק מנצנץ לשפתיים, כהחזר של האור מהן. החזר האור הזה גם יוצר אשלייה של נפח שפתיים גדול יותר ועמוק יותר.

שלישית, לא ניתן להתייחס לנפח שפתיים ללא ההקשר של איפור וטיפול לפני אירוע לפנים כולן. כלומר, המראה של נפח השפתיים אינו מנותק מהמראה של הפנים כולן, לרבות איפור הלחיים, הסנטר, האף ואפילו השטח שבין האף לפה. ככל שאיפור זה יהיה רקע שמדגיש את השפתיים עצמן, כך יראה שיש להן יותר ויותר נפח.

טיפול לפני אירוע, בכל הקשור לטיפול המראה של הבאים והבאות לאירוע, הינו סדרה של פעולות באמצעות מכשירים, תכשירים ומוצרי טיפוח שונים. כפי שמטפחים ומטפלים בשיער לפני אירוע, יש לטפל בכל חלקי הפנים באופן מתוכנן ומוקפד – כך שתווי הפנים המחמיאים יובלטו ואלו הפחות מחמיאים יוסתרו או יצומצמו.

ד"ר מרינה בלום בעלת מרפאות בוטיק לרפואה אסתטית. במרפאות בחולון ובכרמי יוסף תוכלו למצוא מגוון רחב של טיפולי פנים באמצעות הזרקות בוטוקס, חומצה היאלורונית, רדיאס, פרופיילו, טיפול ג'נאו מתקדם ועוד. מוזמנים לבקר באתר ולהגיע לפגישת ייעוץ ללא עלות - www.blumplus.com

מאמרים נוספים
שירותי הסעדה
שירותי הסעדה לכל מטרה

שירותי הסעדה לכל מטרה או קייטרינג לאירועים מסייע לספק מנות טעימות וחמות למגוון רחב של אירועים בין אם אירועי חברה או אירועים כמו ימי הולדת, חתונות ובר או בת מצווה.

אירועים עם שף מקצועי בראש חברת הקייטרינג טובים וטעימים הופכים את כל המשתתפים באירוע למרוצים ופעמים רבות שירותי הסעדה למוסדות מציעים מספר סוגים של מנות ממגוון מטבחים, בכדי לגרות את החך של המשתתפים ולעודד אותם ואת בעלי האירוע לפנות אליהם שוב בעתיד.

שירותי הסעדה מעולים

שירותי הסעדה מעולים הם כאלו שיש בהם הרבה סוגים שונים של אוכל טעים ואיכותי, העשוי מהרכיבים הטריים והטובים

קייטרינג חלבי
קייטרינג חלבי לכל סוגי האירועים

קייטרינג חלבי לכל סוגי האירועים – אין ספק כי קייטרינג לאירועים הוא טרנד חם מאוד כיום, והטרנד גדל משנה לשנה. כיום, תוכלו למצוא קייטרינג לאירועים בכל רחבי הארץ- בין אם קייטרינג בצפון או קייטרינג בדרום. בגולד איוונטס נוכל להמליץ לכם ולחוגגים איתכם על קייטרינג לאירועים הכי טוב שרק תוכלו למצוא, כמו גם קבלת הצעות מחיר מכמה ספקים לבחירתכם.

קייטרינג חלבי בהחלט נחשב כיום להיט בקרב מפיקי ומארגני אירוע, בעיקר בגלל הופעתם של הטרנד הבריאותי, הצמחוני והטבעוני. עולם הבריאות ספק זיעזע ספק העשיר את עולם הקולינריה ועם כל זה גם גדל הביקוש

תוכן עניינים