אני מהצד של הכלה: איך להתלבש בסטייל כשאת מוזמנת לחתונה?

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on pinterest
Pinterest

להתלבש לחתונה - כולם רוצים להיראות נוצצים וחגיגיים בעת שהם מגיעים לאירוע חתונה, במיוחד כמובן החתן והכלה. אולם החברות הקרובות של הכלה, אשר לפעמים מכנים אותן בהשאלה מן החתונות בחו"ל בכינוי "שושבינות בחתונה", צריכות להיות נוצצות במיוחד מצד אחד, ומעצימות את המראה הזוהר של הכלה מצד שני. איך להתלבש לחתונה? על כך במאמר שלפניכם.

קיבלתם הזמנה לחתונה? מזל טוב... עכשיו צריך להתכונן לאירוע המשמח... חתונה היא אחד מאירועי השיא בחיים של אנשים, לא חשוב באיזה גיל הם מתחתנים. חברים, קרובי משפחה, עמיתים לעבודה רוצים להשתתף באירוע החגיגי ולשמח את החתן והכלה. ביהדות זוהי מצווה לשמח חתן וכלה, ולכן בחתונות דתיות וחרדיות יש דגש גדול יותר על הריקודים והשמחה מאשר על האוכל המוגש בהן.

ישנם כאמור מעגלים שונים של אורחים בכל אירוע חתונה: המעגל הראשון הוא קרובי המשפחה של בעלי השמחה, כמובן; אחר כך ישנם החברים והעמיתים לעבודה שלהם. באירוע, שבו בדרך כלל עשרות עד מאות אנשים משתתפים, כולם רוצים להיראות במיטבם, נוצצים וחגיגיים, כאשר החתן והכלה מעל כולם ברמת ההידור והחגיגיות, באופן טבעי.

ישנה עוד קבוצת משנה קטנה של משתתפים: החברות הקרובות של הכלה, המלוות אותה ומהוות מעין "פמליה" שלה. בחתונות בחו"ל, בעיקר אלו הנוצריות, הן מכונות לפעמים "שושבינות בחתונה". זוהי קבוצה מצומצמת של חברות, המתלבשות בהידור ומאופרות בהתאם, שנועדו מצד אחד להיראות חגיגיות במיוחד, ומצד שני להעצים את המראה והזוהר של הכלה עצמה.

אז נשאלת השאלה הן עבור השושבינות בחתונה והן עבור כל משתתף – איך להתלבש לחתונה הקרובה? בהחלט ישנם כמה כללי "עשה ואל תעשה".

מאמרים אחרים:

לבוש לחתונה עבור השושבינות

תפקידה של פמליית הכלה, או השושבינות בחתונה, הינו כאמור להוסיף חגיגיות וזוהר מצד אחד, ומצד שני להעצים את המראה הזוהר והחגיגי במיוחד של הכלה. לכן במקרים רבים מתאמים מראש את הלבוש לחתונה של אותה פמליה, כך שישלים מבחינת מראה את הלבוש והאיפור של הכלה.

אחד הכללים החשובים בתכנון איך להתלבש לחתונה עבור השושבינות הינו לא לסתור את הלבוש של הכלה, ולא להאפיל עליו ביופי ובצבע. לכן למשל נהוג שרק הכלה תהיה לבושה בלבן מלא עבור החתונה, בעוד השושבינות ילבשו צבעים משלימים ולא עזים מדי – צבעי קרם, ורוד, תכלת וכד'.

עוד אלמנט חשוב בלבוש של פמליית הכלה וחברותיה הקרובות הינו כל התחום של אקססוריז לחתונה: עגילים לאירוע, פירסינג טראגוס שהפך לאופנה לוהטת בחמש השנים האחרונות, ובאופן כללי –אביזרים לחתונה, החל מסרטי שיער וכלה בצעיפים ותוספות לבוש נוספות.

מפיקי חתונות מקפידים לתכנן איך להתלבש לחתונה עבור כל מי שיש לו תפקיד באירוע, לרבות פמליית הכלה והחתן. לא פעם נעזרים בשירותים של סטייליסטית על מנת לעשות התאמה בין הפמליה לבין החתן והכלה, כדי ליצור מראה מושלם שלהם יחד ולחוד.

מאמרים נוספים
שירותי הסעדה
שירותי הסעדה לכל מטרה

שירותי הסעדה לכל מטרה או קייטרינג לאירועים מסייע לספק מנות טעימות וחמות למגוון רחב של אירועים בין אם אירועי חברה או אירועים כמו ימי הולדת, חתונות ובר או בת מצווה.

אירועים עם שף מקצועי בראש חברת הקייטרינג טובים וטעימים הופכים את כל המשתתפים באירוע למרוצים ופעמים רבות שירותי הסעדה למוסדות מציעים מספר סוגים של מנות ממגוון מטבחים, בכדי לגרות את החך של המשתתפים ולעודד אותם ואת בעלי האירוע לפנות אליהם שוב בעתיד.

שירותי הסעדה מעולים

שירותי הסעדה מעולים הם כאלו שיש בהם הרבה סוגים שונים של אוכל טעים ואיכותי, העשוי מהרכיבים הטריים והטובים

קייטרינג חלבי
קייטרינג חלבי לכל סוגי האירועים

קייטרינג חלבי לכל סוגי האירועים – אין ספק כי קייטרינג לאירועים הוא טרנד חם מאוד כיום, והטרנד גדל משנה לשנה. כיום, תוכלו למצוא קייטרינג לאירועים בכל רחבי הארץ- בין אם קייטרינג בצפון או קייטרינג בדרום. בגולד איוונטס נוכל להמליץ לכם ולחוגגים איתכם על קייטרינג לאירועים הכי טוב שרק תוכלו למצוא, כמו גם קבלת הצעות מחיר מכמה ספקים לבחירתכם.

קייטרינג חלבי בהחלט נחשב כיום להיט בקרב מפיקי ומארגני אירוע, בעיקר בגלל הופעתם של הטרנד הבריאותי, הצמחוני והטבעוני. עולם הבריאות ספק זיעזע ספק העשיר את עולם הקולינריה ועם כל זה גם גדל הביקוש

תוכן עניינים