גבר, חליפה לחתונה כבר בחרת?

גבר, חליפה לחתונה כבר בחרת? חתונות הם מאירועי החיים החשובים והבלתי נשכחים שיכולים להיות. אולם בשונה מהדעה הרווחת, חליפה לחתונה היא לא רק עבור החתן – אלא גם גברים המגיעים כאורחים בחתונה יכולים וצריכים להתלבש באלגנטיות חגיגית, עם חליפה משלהם, שכמובן לא תאפיל את חליפת החתן.

איך עושים זאת נכון? הנה כמה טיפים

חתונה היא ללא ספק אירוע חשוב בחייו של כל אחד, במיוחד של הזוג שנמצא במוקד השמחה; בכל זאת, זוהי לא סתם חגיגה – אלא מסיבה לציון מחוייבות של אהבה ובניית חיים משותפים בין בני הזוג.

ביהדות לשמח חתן וכלה זוהי מצווה, אולם לא צריך להיות אדם דתי כדי לקיים את המצווה הזו: אירועים משפחתיים, ובמיוחד חתונות, מאוד נפוצים בכל מגזרי החברה הישראלית, ואירועים כאלו בדרך כלל מושכים אליהם מאות חוגגים בכל אירוע חשוב כזה.

בענף החתונות מקובל כמובן שהזוג המתחתן יגיע בהידור חגיגי במיוחד בלבושו ובאיפור שלו. הכלות מתקשטות בשמלות כלה יוקרתיות ונוצצות, החתנים לובשים חליפות חתן מהודרות גם כן. אולם במיוחד בשנים האחרונות, אנו רואים תופעה חדשה באירועי חתונה: חליפה לחתונה לא רק לחתן, אלא גם לאורחים המגיעים לאירוע החתונה.

אופנה וסטיילינג באירועים משפחתיים

בשנים האחרונות, יותר ויותר, אנו עדים לתופעה של התמסדות טרנדים של אופנה וסטיילינג לא רק לנשים באירועים משפחתיים, אלא גם לגברים. במילים אחרות, גם גברים החלו להיות יותר ויותר מודעים לאופנה וסטיילינג באירועים משפחתיים ובחיי היום-יום בכלל.

אחת ההשלכות של התופעה המתגברת הזו הינה הפיכת השימוש בחליפה לחתונה בקרב גברים שאינם אפילו קרובי משפחה מדרגה ראשונה של הזוג המתחתן, המגיעים לחתונה. מדובר בתופעה מתרחבת, שיש לתת עליה את הדעת – שכן גם בחתונות ישנם מעין כללים לא כתובים, או קוד לבוש לא רשמי, שחשוב להקפיד עליו.

אחד מאותם כללים בלתי כתובים הינו כמובן האיסור, הלא רשמי כמובן, להיות יותר מהודר מהחתן והכלה. נשים יודעות זאת כבר מזמן – ובדרך כלל אינן מגיעות לחתונה בשמלות לבנות, מתוך הבנה כי רוב הסיכויים שהכלה תהיה לבושה בלבן.

מאמרים נוספים:

חליפה לחתונה היא עניין מורכב יותר

סטייל החליפה של החתן פחות צפוי מראש ביחס לסטייל השמלה של הכלה, ולכן קשה יותר לנחש מה רמה ההידור שבה יתלבש החתן.

כלל האצבע העיקרי הוא כמובן לא להאפיל על החתן, ולכן חשוב ללבוש חליפה שאינה בולטת מדי בשטח – כזו בצבעים בהירים בדרך כלל, עם אופציה נוחה להורדת הז'קט או הבלייזר. גם צבע העניבה, אם ישנה, צריכה להיות בהתאם, וזאת מתוך הנחה שהחתן כן יבחר בצבעים כהים ובולטים יותר בחליפה שלו.

מצד שני, יש להיערך גם לעובדה כי באירוע יהיו צלמי אירועים, שיתעדו את הנוכחות של האורחים באירוע; על כן הלבוש של האורחים, במיוחד אם הוא אלגנטי, צריך להתאים לסטייל של הלובש אותו, ולמראה הכללי שלו, כך שהתמונות תצאנה טובות וחגיגיות בהתאם.

מאמרים נוספים
תכשיטים עבודת יד
תכשיטים עבודת יד לנשות עסקים ישראליות

תכשיטים עבודת יד – לגברים קל להתלבש. לגברים אין התלבטות איך מתלבשים לחתונה, למשל.

ובכלל, לגברים אין קוד לבוש אותו הם מציבים לעצמם מידי בוקר. אך לנשים, מה לעשות, יש יותר אופציות וגם קלאסה. החל מחליפות ערב לנשים עד לבגדי ים – הקלאסה לעולם נשארת וזה הזמן להכיר אותה

מיהן אותן נשות עסקים ישראליות?

אכן, השוויון סוף סוף בפתח. הגיע הזמן שזה יקרה בכל התחומים ואנחנו מצפים לזה בקוצר רוח.אך ישנם דברים שכנראה לא ישתנו והוא הסטייל. לנשים יש סטייל והרבה. אנחנו רואים את זה בתכשיטים, בלבוש ובקוד הלבוש בעבודה שאותו הן

תכשיטי יוקרה לנשים
תכשיטי יוקרה לנשים בקריירה – העלאת מיתוג אישי והצלחה

ככל שנשים מטפסות בסולם ההצלחה בקריירה שלהן, מיתוג אישי הופך להיות חשוב יותר ויותר. היבט אחד של מיתוג אישי שאסור להתעלם ממנו הוא התכשיטים שעונדות נשות קריירה. תכשיטי יוקרה הם כלי רב עוצמה ביצירת תדמית של הצלחה ומעמד, ויכולים להשפיע במיוחד במסגרות מקצועיות. אפילו מפורסמות ונשים מצליחות בתעשיות שונות מסתמכות על תכשיטי יוקרה כדי לרומם את התדמית המקצועית שלהן. – אז למה שלא גם את –

בכל הנוגע למיתוג אישי, תכשיטי יוקרה יכולים להיות כלי רב עוצמה. בחירת תכשיטים יכולה להעביר מסרים על אישיות, סגנון ומעמד, ויכולות ליצור רושם ראשוני חזק

שירותי הסעדה
שירותי הסעדה לכל מטרה

שירותי הסעדה לכל מטרה או קייטרינג לאירועים מסייע לספק מנות טעימות וחמות למגוון רחב של אירועים בין אם אירועי חברה או אירועים כמו ימי הולדת, חתונות ובר או בת מצווה.

אירועים עם שף מקצועי בראש חברת הקייטרינג טובים וטעימים הופכים את כל המשתתפים באירוע למרוצים ופעמים רבות שירותי הסעדה למוסדות מציעים מספר סוגים של מנות ממגוון מטבחים, בכדי לגרות את החך של המשתתפים ולעודד אותם ואת בעלי האירוע לפנות אליהם שוב בעתיד.

שירותי הסעדה מעולים

שירותי הסעדה מעולים הם כאלו שיש בהם הרבה סוגים שונים של אוכל טעים ואיכותי, העשוי מהרכיבים הטריים והטובים

תוכן עניינים