חברה שלך מתחתנת? טיפים לבחירת שמלות לאירוע חתונה ממבט ראשון

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on pinterest
Pinterest

שמלות לאירוע חתונה - אם אחת החברות שלך עומדת להתחתן, השמחה גדולה – וגם הלחץ להיראות במיטבך לכבודה ולכבוד המעמד הנוצץ והמכובד. לבחירת שמלות לאירוע חתונה יש כללים לא כתובים, אבל בתוך מרחב התמרון של כללים אלו – ההתלבטות יכולה לבלבל כל אחת...

התוכנית הפופולארית "חתונה ממבט ראשון" החזירה לאופנה את המסורת שנדמה שקצת דהה קסמה – טקסי חתונה. אל מול הסטטיסטיקה המפחידה לפיה שליש מהזוגות בישראל מתגרשים, נראה כי התוכנית הזו דווקא מחזירה למסורת של חתונה מעט מזוהרה האבוד.

אירועי חתונה הינם אירועי חיים, מרגשים ומשמחים. אחת המצוות ביהדות היא "לשמח חתן וכלה", ונדמה כי נשים עושות זאת בחדווה מיוחדת לכבוד כלת השמחה, בין אם מדובר בקרובת משפחה או בחברה קרובה.

אירוע החתונה עצמו הינו שיא התהליך, שמתחיל או באירוסין, נמשך במסיבת הרווקות שלפני החגיגה הגדולה, וכמובן בכל תהליך ההכנות לחתונה עצמה. אבל בעוד הפוקוס הוא על הכנת הכלה עצמה, מה עם חברותיה וקרובותיה? איך עליהן להתכונן לשמחה הגדולה?

שמלות לאירוע חתונה דתית

יש כמובן הבדל בין סוגים שונים של חתונות. בישראל נפוצו בשנים האחרונות סוגים שונים של חגיגות או מסיבות חתונה, החל מחתונה אזרחית, דרך חתונות לבני אותו המין, וגם טקסים מעורבים של מסורות ואפילו דתות שונות.

ברם, אל מול כל אלו –חתונה דתית הינה עדיין סוג החתונה הנפוץ ביותר בישראל. עבור הכלה יש מבחר גדול של שמלות כלה, לרבות שמלות כלה צנועות, המבטאות תפיסת עולם ודרך חיים מסורתית או דתית, על פי ההלכה הדתית שלפיה מנהלת הכלה ומשפחתה את חייה.

אולם שמלות לאירוע חתונה אינן מסתכמות רק בלבוש המיועד לכלה. גם חברותיה וקרובותיה, במיוחד בחתונות דתיות, צריכות להתכונן למאורע החגיגי והשמח – לרבות בחירת שמלות לחתונה עבורן.

לשם כך ישנן שמלות ערב לחתונה גם עבור משתתפות האירוע, כאשר ישנם שני כללים חשובים שיש למלא על מנת שלא לגרום אי נעימות אל מול הכלה בפרט ובאירוע בכלל:

שמלות לאירוע חתונה בהידור אלגנטי ומאופק

הכלה היא מרכז האירוע, לצידו של החתן כמובן; כלל הברזל החשוב ביותר בלבוש של האורחות והחברות הינו לא להאפיל על הכלה, שצריכה להיות החגיגית והמהודרת ביותר באותו ערב.

בדרך כלל, הצבע הדומיננטי של שמלות כלה הינו לבן; לכן נהוג כי שמלות לאירוע חתונה של האורחות והחברות לא יהיה בעל צבע לבן דומיננטי. שילוב צבעים אחרים, חזקים ושמחים, כמו כחול, בורדו, אפילו צהוב – יכול להיות מושלם וחגיגי.

 

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

צניעות בלבוש

גם אם החתונה אינה דתית באופן מובהק, ובעלי השמחה נחשבים לחילוניים, חשוב מאוד כי האורחות בחתונה ילבשו לבוש הולם ולא חושפני מדי. כלל זה מתיישב לא רק עם הרצון לכבד את האירוע בלבוש הולם, אלא שוב כדי לא לגנוב פוקוס מהזוג שמתחתן.

מאמרים נוספים
שירותי הסעדה
שירותי הסעדה לכל מטרה

שירותי הסעדה לכל מטרה או קייטרינג לאירועים מסייע לספק מנות טעימות וחמות למגוון רחב של אירועים בין אם אירועי חברה או אירועים כמו ימי הולדת, חתונות ובר או בת מצווה.

אירועים עם שף מקצועי בראש חברת הקייטרינג טובים וטעימים הופכים את כל המשתתפים באירוע למרוצים ופעמים רבות שירותי הסעדה למוסדות מציעים מספר סוגים של מנות ממגוון מטבחים, בכדי לגרות את החך של המשתתפים ולעודד אותם ואת בעלי האירוע לפנות אליהם שוב בעתיד.

שירותי הסעדה מעולים

שירותי הסעדה מעולים הם כאלו שיש בהם הרבה סוגים שונים של אוכל טעים ואיכותי, העשוי מהרכיבים הטריים והטובים

קייטרינג חלבי
קייטרינג חלבי לכל סוגי האירועים

קייטרינג חלבי לכל סוגי האירועים – אין ספק כי קייטרינג לאירועים הוא טרנד חם מאוד כיום, והטרנד גדל משנה לשנה. כיום, תוכלו למצוא קייטרינג לאירועים בכל רחבי הארץ- בין אם קייטרינג בצפון או קייטרינג בדרום. בגולד איוונטס נוכל להמליץ לכם ולחוגגים איתכם על קייטרינג לאירועים הכי טוב שרק תוכלו למצוא, כמו גם קבלת הצעות מחיר מכמה ספקים לבחירתכם.

קייטרינג חלבי בהחלט נחשב כיום להיט בקרב מפיקי ומארגני אירוע, בעיקר בגלל הופעתם של הטרנד הבריאותי, הצמחוני והטבעוני. עולם הבריאות ספק זיעזע ספק העשיר את עולם הקולינריה ועם כל זה גם גדל הביקוש

תוכן עניינים