חברה שלך מתחתנת? טיפים לבחירת שמלות לאירוע חתונה ממבט ראשון

שמלות לאירוע חתונה - אם אחת החברות שלך עומדת להתחתן, השמחה גדולה וגם הלחץ להיראות במיטבך לכבודה ולכבוד המעמד הנוצץ והמכובד.

לבחירת שמלות לאירוע חתונה יש כללים לא כתובים, אבל בתוך מרחב התמרון של כללים אלו – ההתלבטות יכולה לבלבל כל אחת...

התוכנית הפופולארית "חתונה ממבט ראשון" החזירה לאופנה את המסורת שנדמה שקצת דהה קסמה – טקסי חתונה. אל מול הסטטיסטיקה המפחידה לפיה שליש מהזוגות בישראל מתגרשים, נראה כי התוכנית הזו דווקא מחזירה למסורת של חתונה מעט מזוהרה האבוד.

אירועי חתונה הינם אירועי חיים, מרגשים ומשמחים. אחת המצוות ביהדות היא "לשמח חתן וכלה", ונדמה כי נשים עושות זאת בחדווה מיוחדת לכבוד כלת השמחה, בין אם מדובר בקרובת משפחה או בחברה קרובה.

אירוע החתונה עצמו הינו שיא התהליך, שמתחיל או באירוסין, נמשך במסיבת הרווקות שלפני החגיגה הגדולה, וכמובן בכל תהליך ההכנות לחתונה עצמה. אבל בעוד הפוקוס הוא על הכנת הכלה עצמה, מה עם חברותיה וקרובותיה? איך עליהן להתכונן לשמחה הגדולה?

שמלות לאירוע חתונה דתית

יש כמובן הבדל בין סוגים שונים של חתונות. בישראל נפוצו בשנים האחרונות סוגים שונים של חגיגות או מסיבות חתונה, החל מחתונה אזרחית, דרך חתונות לבני אותו המין, וגם טקסים מעורבים של מסורות ואפילו דתות שונות.

ברם, אל מול כל אלו –חתונה דתית הינה עדיין סוג החתונה הנפוץ ביותר בישראל. עבור הכלה יש מבחר גדול של שמלות כלה, לרבות שמלות כלה צנועות, המבטאות תפיסת עולם ודרך חיים מסורתית או דתית, על פי ההלכה הדתית שלפיה מנהלת הכלה ומשפחתה את חייה.

אולם שמלות לאירוע חתונה אינן מסתכמות רק בלבוש המיועד לכלה. גם חברותיה וקרובותיה, במיוחד בחתונות דתיות, צריכות להתכונן למאורע החגיגי והשמח – לרבות בחירת שמלות לחתונה עבורן.

לשם כך ישנן שמלות ערב לחתונה גם עבור משתתפות האירוע, כאשר ישנם שני כללים חשובים שיש למלא על מנת שלא לגרום אי נעימות אל מול הכלה בפרט ובאירוע בכלל:

שמלות לאירוע חתונה בהידור אלגנטי ומאופק

הכלה היא מרכז האירוע, לצידו של החתן כמובן; כלל הברזל החשוב ביותר בלבוש של האורחות והחברות הינו לא להאפיל על הכלה, שצריכה להיות החגיגית והמהודרת ביותר באותו ערב.

בדרך כלל, הצבע הדומיננטי של שמלות כלה הינו לבן; לכן נהוג כי שמלות לאירוע חתונה של האורחות והחברות לא יהיה בעל צבע לבן דומיננטי. שילוב צבעים אחרים, חזקים ושמחים, כמו כחול, בורדו, אפילו צהוב – יכול להיות מושלם וחגיגי.

 

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

צניעות בלבוש

גם אם החתונה אינה דתית באופן מובהק, ובעלי השמחה נחשבים לחילוניים, חשוב מאוד כי האורחות בחתונה ילבשו לבוש הולם ולא חושפני מדי. כלל זה מתיישב לא רק עם הרצון לכבד את האירוע בלבוש הולם, אלא שוב כדי לא לגנוב פוקוס מהזוג שמתחתן.

מאמרים נוספים
תכשיטים עבודת יד
תכשיטים עבודת יד לנשות עסקים ישראליות

תכשיטים עבודת יד – לגברים קל להתלבש. לגברים אין התלבטות איך מתלבשים לחתונה, למשל.

ובכלל, לגברים אין קוד לבוש אותו הם מציבים לעצמם מידי בוקר. אך לנשים, מה לעשות, יש יותר אופציות וגם קלאסה. החל מחליפות ערב לנשים עד לבגדי ים – הקלאסה לעולם נשארת וזה הזמן להכיר אותה

מיהן אותן נשות עסקים ישראליות?

אכן, השוויון סוף סוף בפתח. הגיע הזמן שזה יקרה בכל התחומים ואנחנו מצפים לזה בקוצר רוח.אך ישנם דברים שכנראה לא ישתנו והוא הסטייל. לנשים יש סטייל והרבה. אנחנו רואים את זה בתכשיטים, בלבוש ובקוד הלבוש בעבודה שאותו הן

תכשיטי יוקרה לנשים
תכשיטי יוקרה לנשים בקריירה – העלאת מיתוג אישי והצלחה

ככל שנשים מטפסות בסולם ההצלחה בקריירה שלהן, מיתוג אישי הופך להיות חשוב יותר ויותר. היבט אחד של מיתוג אישי שאסור להתעלם ממנו הוא התכשיטים שעונדות נשות קריירה. תכשיטי יוקרה הם כלי רב עוצמה ביצירת תדמית של הצלחה ומעמד, ויכולים להשפיע במיוחד במסגרות מקצועיות. אפילו מפורסמות ונשים מצליחות בתעשיות שונות מסתמכות על תכשיטי יוקרה כדי לרומם את התדמית המקצועית שלהן. – אז למה שלא גם את –

בכל הנוגע למיתוג אישי, תכשיטי יוקרה יכולים להיות כלי רב עוצמה. בחירת תכשיטים יכולה להעביר מסרים על אישיות, סגנון ומעמד, ויכולות ליצור רושם ראשוני חזק

שירותי הסעדה
שירותי הסעדה לכל מטרה

שירותי הסעדה לכל מטרה או קייטרינג לאירועים מסייע לספק מנות טעימות וחמות למגוון רחב של אירועים בין אם אירועי חברה או אירועים כמו ימי הולדת, חתונות ובר או בת מצווה.

אירועים עם שף מקצועי בראש חברת הקייטרינג טובים וטעימים הופכים את כל המשתתפים באירוע למרוצים ופעמים רבות שירותי הסעדה למוסדות מציעים מספר סוגים של מנות ממגוון מטבחים, בכדי לגרות את החך של המשתתפים ולעודד אותם ואת בעלי האירוע לפנות אליהם שוב בעתיד.

שירותי הסעדה מעולים

שירותי הסעדה מעולים הם כאלו שיש בהם הרבה סוגים שונים של אוכל טעים ואיכותי, העשוי מהרכיבים הטריים והטובים

תוכן עניינים