איך להתלבש בסטייל לאירוע הקרוב ולהישאר בחיים

אומרים שהבגדים עושים את האדם, אבל מה אם אנחנו מרגישים לחוצים מדי לקראת אירועי יוקרה חשובים מאוד? ומה אם לא תמיד יש לנו את התקציב להשיג את בגד החלומות? במאמר הבא ננסה להביא כמה הצעות ופתרונות

אירועים הם חלק בלתי נפרד מהחיים שלנו. יש אירועים פרטיים סביבנו במשפחה, אירועים עסקיים בעבודה וגם אירועים מיוחדים בקהילה החברתית שאליה אנחנו משתייכים. בכל אחד מהמקרים האלה, חשוב לנו להיראות במיטבנו ולשדר יוקרה, אקסקלוסיביות ובעיקר ייחודיות.

הבעיה היא שגם גברים וגם נשים לא בהכרח יודעים כיצד להפוך את החלום שלהם למציאות. אצל נשים זו יכולה להיות דילמה סביב הנושא של שמלות מעצבים לערב חד פעמי, בעוד אצל גברים אלו יהיו חליפות או בלייזרים. הפתרון הוא כמו תמיד לבחון לעומק את המאפיינים של הפקת אירועי יוקרה ורק אז לבחור את הבגדים הרלוונטיים. 

להתלבש בסטייל לאירוע

הדרך לאירוע מתחילה בבחירת שמלות מעצבים לערב או בהשוואה בין חליפות. בשביל להתלבש בסטייל לאירוע, כל אחד ואחת מאיתנו צריכים להביא בחשבון את הפרמטרים הבאים:

  1. מבנה הגוף – בגד שמתאים לאדם אחד לא בהכרח יתאים לאדם אחר, מה גם שדגמים מסוימים של שמלות מעצבים לערב שנראים מעולה על הדוגמניות במסלול במילאנו לא תמיד יחמיאו גם למבנה הגוף שלנו. אז כדי להתלבש בסטייל, מילת המפתח היא התאמה אישית.
  2. תקציב – בניגוד למה שנהוג לחשוב, לא תמיד הבגדים הכי יקרים הם גם הכי יוקרתיים. כיום כבר לא בהכרח יש קשר בין המחיר לבין איכות הבגד ובטח שהעלות לא משפיעה על התוצאה הסופית מבחינת חיטוב הגוף. כדי להתלבש בסטייל לאירוע, בהחלט לגיטימי לקבוע תקציב ולעמוד בו.
  3. טרנדים – כדאי לעקוב אחר טרנדים אופנתיים ולהשתמש בהם. אפשר לעשות את זה מיד אחרי שמעבירים אישור הגעה לחתונה או לכל סוג אחר של אירוע ומקורות המידע הם אינסופיים: החל מאתרי אינטרנט, דרך מגזינים ועד קטלוגים של חנויות אופנה. 

אירועי יוקרה בערב או מסיבת חוף בצהריים

עוד פקטור שצריך להתייחס אליו בשביל לבחור שמלות מעצבים לערב או חליפות מחמיאות לגבר הוא המועד. אם מדובר על אירועי יוקרה בערב, סביר להניח שמצופה מאיתנו להגיע עם בגדים מחויטים ומוקפדים. אבל אם אלו אירועי צהריים ובעיקר מסיבות חוף, אנחנו יכולים להרשות לעצמנו להשתולל עם הצבעים, חומרי הגלם והאקססוריז. 

כח העל של הבגדים - תשומת לב והשפעה

בגדים הם כלי שבו אנחנו משתמשים כדי להעביר מסר. לבגדים יש כוח למשוך תשומת לב, לתת לנו השפעה ולייצג אותנו מול קבוצת השווים או מול קבוצות חברתיות אחרות. בשביל שהבגדים ימלאו את התפקיד הזה על הצד הטוב ביותר, כדאי להשקיע בבחירה שלהם ובעיקר להרגיש איתם בנוח – גם באירועי יוקרה אקסקלוסיביים במיוחד.

 

מאמרים נוספים
תכשיטים עבודת יד
תכשיטים עבודת יד לנשות עסקים ישראליות

תכשיטים עבודת יד – לגברים קל להתלבש. לגברים אין התלבטות איך מתלבשים לחתונה, למשל.

ובכלל, לגברים אין קוד לבוש אותו הם מציבים לעצמם מידי בוקר. אך לנשים, מה לעשות, יש יותר אופציות וגם קלאסה. החל מחליפות ערב לנשים עד לבגדי ים – הקלאסה לעולם נשארת וזה הזמן להכיר אותה

מיהן אותן נשות עסקים ישראליות?

אכן, השוויון סוף סוף בפתח. הגיע הזמן שזה יקרה בכל התחומים ואנחנו מצפים לזה בקוצר רוח.אך ישנם דברים שכנראה לא ישתנו והוא הסטייל. לנשים יש סטייל והרבה. אנחנו רואים את זה בתכשיטים, בלבוש ובקוד הלבוש בעבודה שאותו הן

תכשיטי יוקרה לנשים
תכשיטי יוקרה לנשים בקריירה – העלאת מיתוג אישי והצלחה

ככל שנשים מטפסות בסולם ההצלחה בקריירה שלהן, מיתוג אישי הופך להיות חשוב יותר ויותר. היבט אחד של מיתוג אישי שאסור להתעלם ממנו הוא התכשיטים שעונדות נשות קריירה. תכשיטי יוקרה הם כלי רב עוצמה ביצירת תדמית של הצלחה ומעמד, ויכולים להשפיע במיוחד במסגרות מקצועיות. אפילו מפורסמות ונשים מצליחות בתעשיות שונות מסתמכות על תכשיטי יוקרה כדי לרומם את התדמית המקצועית שלהן. – אז למה שלא גם את –

בכל הנוגע למיתוג אישי, תכשיטי יוקרה יכולים להיות כלי רב עוצמה. בחירת תכשיטים יכולה להעביר מסרים על אישיות, סגנון ומעמד, ויכולות ליצור רושם ראשוני חזק

שירותי הסעדה
שירותי הסעדה לכל מטרה

שירותי הסעדה לכל מטרה או קייטרינג לאירועים מסייע לספק מנות טעימות וחמות למגוון רחב של אירועים בין אם אירועי חברה או אירועים כמו ימי הולדת, חתונות ובר או בת מצווה.

אירועים עם שף מקצועי בראש חברת הקייטרינג טובים וטעימים הופכים את כל המשתתפים באירוע למרוצים ופעמים רבות שירותי הסעדה למוסדות מציעים מספר סוגים של מנות ממגוון מטבחים, בכדי לגרות את החך של המשתתפים ולעודד אותם ואת בעלי האירוע לפנות אליהם שוב בעתיד.

שירותי הסעדה מעולים

שירותי הסעדה מעולים הם כאלו שיש בהם הרבה סוגים שונים של אוכל טעים ואיכותי, העשוי מהרכיבים הטריים והטובים

תוכן עניינים