סטיילינג לגברים עסוקים במיוחד

סטיילינג לגברים - יותר ויותר גברים בישראל מגלים מודעות לנושא של סטייל בלבוש וניראות חיצונית באופן כללי. המכירות של בגדי מעצבים לגברים נמצאות בעלייה מתמדת בשנים האחרונות, וכל ענף הסטיילינג לגברים תופס תאוצה פופולארית במיוחד. לפניכם כמה טיפים לגבר המבקש לשדרג את המראה שלו

לבוש מוקפד וסטייל אישי תמיד נקשרו בדרך כלל לנשים, כולל בחברה הישראלית לדורותיה. העיסוק בלבוש ובמראה החיצוני נחשב לעיסוק נשי בעיקרו, אולם בשנים האחרונות אנו עדים לשינוי משמעותי, הקשור בחלקו גם לשינוי תרבותי שעובר העולם המערבי עצמו, וגם לשיווק אגרסיבי שיצרניות ומותגי הביגוד המובילים עושות אל קהלי יעד גבריים.

השינוי התרבותי העמוק המתרחש לנגד עינינו, המחבר גברים לצד הנשי שלהם, ואפילו הקבלה החברתית הרחבה של קהילת הלהט"ב לסוגיה שעוסקת לא מעט במראה ובלבוש – שהוא לכשעצמו צעקני למדי במקרים רבים בקרב קהילה זו – פתח את הפתח ללגיטימציה חברתית לעיסוק בסטיילינג לגברים, בלבוש שלהם ובמראה שלהם. התוכנית "סטייל אפ" עם לאון ויואב, ששודרה לפני כמה שנים, הייתה אחד הסמנים הבולטים של שינוי תרבותי וחברתי זה.

כאמור, גם מותגי הביגוד לא טמנו את ידיהן בצלחת, והן משווקות בשנים האחרונות פריטי לבוש וסגנונות לבוש אלגנטיים ומהודרים לגברים מכל הסוגים, ברמות תקציב משתנות, עם פריטי לבוש מגוונים.

סטייל אישי לגברים

התוצאה של השינויים התרבותיים והשיווקיים שעובר תחום ההלבשה וההנעלה בעולם כולו, ובכלל זה בישראל, הפך את השיח סביב סטייל אישי לגברים למשהו נפוץ ולגיטימי – לא רק בתחום ההלבשה לאירועים או ההלבשה העסקית, אלא גם כאורח חיים יומיומי.

ואכן, גברים רבים בישראל החלו להתלבש בהתאם לסטיילינג לגברים המותאם עבורם, לרבות לבישת חליפות, נעלי אלגנט לגברים, לבוש קז'ואל אלגנטי ועוד.

חשוב לומר כי סטייל לגברים אינו רק עניין של לבוש, אלא גם של התאמת הלבוש למראה הכללי החיצוני ולהעדפות הכלליות של הגבר עצמו. במילים אחרות, במסגרת בניית סטיילינג לגברים, לא מספיק רק ללבוש חליפה אקראית, או לקנות נעלי גברים אלגנטיות רק כי הן מיוצרות על ידי מותג ידוע – יש צורך לבנות את המלתחה תוך התאמה מרבית לנתונים הטבעיים של מראה הגבר, וכמובן ללבוש שבו הוא חש בנוח.

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

סטיילינג לגברים בהתאם לאירוע

סטייל גברי בלבוש ובמראה יכול להשתנות כאמור גם בהתאם לנסיבות. במילים אחרות, סטיילינג לגברים יכול לכלול מספר אפשרויות סטייל של לבוש והנעלה, בהתאם לאירוע אליו יוצאים: הלבוש וההנעלה בחיי היומיום יכול להיות שונה מהלבוש באירועים עסקיים, חברתיים או משפחתיים.

על מנת להוציא את המירב והמיטב מהתקציב המוקדש לביגוד והנעלה, בהתאמה מרבית לנתונים של הגבר המבקש לשדרג את מראהו ולהעדפותיו האישיות, רצוי לפחות להתייעץ עם סטייליסט או סטייליסטית המתמחים בסטיילינג גברי. בדרך כלל, מדובר בעלות חד פעמית, שיכולה לשרת אתכם במשך שנים רבות קדימה, ולכן היא כדאית מאוד.

מאמרים נוספים
תכשיטים עבודת יד
תכשיטים עבודת יד לנשות עסקים ישראליות

תכשיטים עבודת יד – לגברים קל להתלבש. לגברים אין התלבטות איך מתלבשים לחתונה, למשל.

ובכלל, לגברים אין קוד לבוש אותו הם מציבים לעצמם מידי בוקר. אך לנשים, מה לעשות, יש יותר אופציות וגם קלאסה. החל מחליפות ערב לנשים עד לבגדי ים – הקלאסה לעולם נשארת וזה הזמן להכיר אותה

מיהן אותן נשות עסקים ישראליות?

אכן, השוויון סוף סוף בפתח. הגיע הזמן שזה יקרה בכל התחומים ואנחנו מצפים לזה בקוצר רוח.אך ישנם דברים שכנראה לא ישתנו והוא הסטייל. לנשים יש סטייל והרבה. אנחנו רואים את זה בתכשיטים, בלבוש ובקוד הלבוש בעבודה שאותו הן

תכשיטי יוקרה לנשים
תכשיטי יוקרה לנשים בקריירה – העלאת מיתוג אישי והצלחה

ככל שנשים מטפסות בסולם ההצלחה בקריירה שלהן, מיתוג אישי הופך להיות חשוב יותר ויותר. היבט אחד של מיתוג אישי שאסור להתעלם ממנו הוא התכשיטים שעונדות נשות קריירה. תכשיטי יוקרה הם כלי רב עוצמה ביצירת תדמית של הצלחה ומעמד, ויכולים להשפיע במיוחד במסגרות מקצועיות. אפילו מפורסמות ונשים מצליחות בתעשיות שונות מסתמכות על תכשיטי יוקרה כדי לרומם את התדמית המקצועית שלהן. – אז למה שלא גם את –

בכל הנוגע למיתוג אישי, תכשיטי יוקרה יכולים להיות כלי רב עוצמה. בחירת תכשיטים יכולה להעביר מסרים על אישיות, סגנון ומעמד, ויכולות ליצור רושם ראשוני חזק

שירותי הסעדה
שירותי הסעדה לכל מטרה

שירותי הסעדה לכל מטרה או קייטרינג לאירועים מסייע לספק מנות טעימות וחמות למגוון רחב של אירועים בין אם אירועי חברה או אירועים כמו ימי הולדת, חתונות ובר או בת מצווה.

אירועים עם שף מקצועי בראש חברת הקייטרינג טובים וטעימים הופכים את כל המשתתפים באירוע למרוצים ופעמים רבות שירותי הסעדה למוסדות מציעים מספר סוגים של מנות ממגוון מטבחים, בכדי לגרות את החך של המשתתפים ולעודד אותם ואת בעלי האירוע לפנות אליהם שוב בעתיד.

שירותי הסעדה מעולים

שירותי הסעדה מעולים הם כאלו שיש בהם הרבה סוגים שונים של אוכל טעים ואיכותי, העשוי מהרכיבים הטריים והטובים

תוכן עניינים