גברים, כך תתלבשו בסטייל באירועים משמעותיים

בשביל להתלבש בסטייל צריך להביא בחשבון את האופי של האירוע, את הטרנדים האופנתיים וכמובן גם את מבנה הגוף והחוזקות שלו. בנוסף, כדאי להכיר לעומק את הקשר בין גברים, אופנה וסטיילינג על מנת להגיע מוכנים לאירועים הכי משמעותיים בחיים שלנו

רוב הגברים מוצאים את עצמם עומדים מול המראה ומתלבטים בין סוגים שונים של דגמים אופנתיים רק כאשר הם צריכים לקנות חליפות חתן ליום הנישואין. אבל בפועל, הפקת אירועים מסוגים שונים דורשת מאיתנו להתלבש בצורה מטופחת, מוקפדת ואקסקלוסיבית גם בשלבים אחרים בחיים: כמו למשל באירועים משפחתיים שאנחנו מוזמנים אליהם, באירועי קוקטייל חשובים בעבודה או סתם כי בא לנו להיראות במיטבנו בבילוי עם חברים ובני זוג.

החדשות הטובות הן שלא באמת חייבים לחכות עד למועד של רכישת חליפות חתן על מנת להתלבש בסטייל. זה כמובן חשוב יותר ביום החתונה מאשר בכל יום אחר, אבל ניתן להשיג את אותה מטרה בקלות גם באירועים נוספים.

איך להתלבש בסטייל לאירוע?

בשביל להתלבש בסטייל אנחנו צריכים בראש ובראשונה להביא בחשבון את האופי של האירוע: כמה אנשים עומדים להגיע אליו, איפה בדיוק הוא מתקיים, באיזה תאריך האירוע נערך, האם האירוע הוא בחוץ או בפנים, מה מידת הקרבה שלנו לבעלי האירוע וכן הלאה. בגלל שיש הבדל בין אירועים אישיים, משפחתיים, חברתיים ועסקיים, גם התלבושת שלנו צריכה להיות שונה.

שנית, מומלץ לעקוב אחר טרנדים אופנתיים ולשאוב מהם השראה. לא בושה להסתכל על מגזינים באתרי אופנה, או אפילו להגיע אל אותה חנות שכבר קנינו בה חליפות חתן כדי לבדוק איזה עוד חליפות יש בקטלוג. באופן הזה לא רק שנתלבש בסטייל, אלא גם נרגיש מעודכנים ומלאים בביטחון עצמי.

למה סטייל חשוב במיוחד באירועים משמעותיים?

סטייל חשוב במיוחד באירועים משמעותיים כי הוא קובע איך ניראה ואיך נרגיש. כמו שחשוב לנו לבחור נכון חליפות חתן שיחמיאו לגוף ביום הכי חשוב בחיינו, כך כדאי לנו להתייחס בצורה רצינית לסטייל האישי באירועים שבהם אנחנו רק מוזמנים ולא מסמר הערב.

מי שמתלבשים בסטייל מרגישים בנוח יותר עם עצמם. הם יודעים שהלבוש מחמיא לתווי הגוף שלהם מבליט את החוזקות ומסתיר את הפגמים. אין להקל ראש ביתרונות האלה ואף פעם לא מאוחר להביא בחשבון את הקשר בין אופנה לאיכות חיים.

גברים, אופנה וסטיילינג

סטיילינג אישי הוא משהו שאפשר ללמוד. יש כאלה שנולדים איתו אבל יש גם כאלה שלא, אז הדבר החשוב הוא להיות מודעים אליו.

אחרי שעושים את זה כבר מפסיקים להרגיש לחוצים בגלל שמבקשים מאיתנו לתת אישור הגעה לחתונה ויודעים שהתוצאה הסופית תהיה ברמה הגבוהה ביותר. בנוסף, הקשר בין גברים, אופנה וסטיילינג מלווה אותנו גם באירועים משמעותיים וגם ביום יום: בעבודה, בלימודים ועוד.

מאמרים נוספים
תכשיטים עבודת יד
תכשיטים עבודת יד לנשות עסקים ישראליות

תכשיטים עבודת יד – לגברים קל להתלבש. לגברים אין התלבטות איך מתלבשים לחתונה, למשל.

ובכלל, לגברים אין קוד לבוש אותו הם מציבים לעצמם מידי בוקר. אך לנשים, מה לעשות, יש יותר אופציות וגם קלאסה. החל מחליפות ערב לנשים עד לבגדי ים – הקלאסה לעולם נשארת וזה הזמן להכיר אותה

מיהן אותן נשות עסקים ישראליות?

אכן, השוויון סוף סוף בפתח. הגיע הזמן שזה יקרה בכל התחומים ואנחנו מצפים לזה בקוצר רוח.אך ישנם דברים שכנראה לא ישתנו והוא הסטייל. לנשים יש סטייל והרבה. אנחנו רואים את זה בתכשיטים, בלבוש ובקוד הלבוש בעבודה שאותו הן

תכשיטי יוקרה לנשים
תכשיטי יוקרה לנשים בקריירה – העלאת מיתוג אישי והצלחה

ככל שנשים מטפסות בסולם ההצלחה בקריירה שלהן, מיתוג אישי הופך להיות חשוב יותר ויותר. היבט אחד של מיתוג אישי שאסור להתעלם ממנו הוא התכשיטים שעונדות נשות קריירה. תכשיטי יוקרה הם כלי רב עוצמה ביצירת תדמית של הצלחה ומעמד, ויכולים להשפיע במיוחד במסגרות מקצועיות. אפילו מפורסמות ונשים מצליחות בתעשיות שונות מסתמכות על תכשיטי יוקרה כדי לרומם את התדמית המקצועית שלהן. – אז למה שלא גם את –

בכל הנוגע למיתוג אישי, תכשיטי יוקרה יכולים להיות כלי רב עוצמה. בחירת תכשיטים יכולה להעביר מסרים על אישיות, סגנון ומעמד, ויכולות ליצור רושם ראשוני חזק

שירותי הסעדה
שירותי הסעדה לכל מטרה

שירותי הסעדה לכל מטרה או קייטרינג לאירועים מסייע לספק מנות טעימות וחמות למגוון רחב של אירועים בין אם אירועי חברה או אירועים כמו ימי הולדת, חתונות ובר או בת מצווה.

אירועים עם שף מקצועי בראש חברת הקייטרינג טובים וטעימים הופכים את כל המשתתפים באירוע למרוצים ופעמים רבות שירותי הסעדה למוסדות מציעים מספר סוגים של מנות ממגוון מטבחים, בכדי לגרות את החך של המשתתפים ולעודד אותם ואת בעלי האירוע לפנות אליהם שוב בעתיד.

שירותי הסעדה מעולים

שירותי הסעדה מעולים הם כאלו שיש בהם הרבה סוגים שונים של אוכל טעים ואיכותי, העשוי מהרכיבים הטריים והטובים

תוכן עניינים