אירועי חברה בלתי נשכחים

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on pinterest
Pinterest

אירועי חברה בלתי נשכחים הופכים כל חברה לבלתי נשכחת בעיני העובדים, ומעודדת אותם לפתח נאמנות ורצון להמשיך ולעבוד בה במשך שנים רבות. אירועי החברה הטובים ביותר, הם אלו שמטרתם לגבש בין העובדים ולהעניק להם חוויה כיפית או חינוכית, שתתרום להם ערך מוסף.

איך מתכננים אירועי חברה בלתי נשכחים שמעוררים אותם מחדש ומעניקים להם מוטיבציה להשקיע יותר בעבודה?

איך מפיקים אירוע חברה?

אירוע חברה בלתי נשכח הוא אירוע מושקע שחושבים בו על כל הפרטים, קטנים כגדולים.

כמובן שהכול מתחיל במיקום. ניתן לערוך אירוע חברה במשרד, אך בכדי לנער את העובדים כדאי ואף מומלץ להוציא אותם אל מחוץ לכותלי מקום העבודה לאוויר הצח. מיקומים כמו לונה פארקים ומסלולים מאתגרים, טיולים מאורגנים בטבע, אירועי בוטיק במיקומים נבחרים ועוד הן רק חלק מהאפשרויות שיכולות להפוך אירוע שגרתי לאירוע של השנה.

כאשר מפיקים אירוע מחוץ למשרד, חשוב לדאוג להסעה לכל העובדים הלוך חזור, לארוחות ובדרך כלל גם למדריך, שיוכל להעניק מעין מסגרת ליום ולאפשר לכולם ליהנות מהאירוע בלי לקחת אחריות. בעוד שחלק מהאירועים לא יצריכו הרבה השקעה נוספת מלבד דוכן אוכל לאירוע, DJ, אחרים יצריכו התייחסות למוזיקה ואף דאגה לאטרקציות והפעלות כמו סדנאות קוקטיילים, סדנאות שוקולד ומזון, הרצאות, פעילויות ספורטיביות ואתגריות ועוד.

ניתן לארגן אירועי חברה באופן עצמאי או לפנות אל חברת הפקת אירועים פרטיים שמתמחה בארגון אירועים לחברות גדולות. בעוד שהמועדים הנפוצים ביותר הם לקראת החגים, ניתן לערוך אירוע חברה בכל יום בשנה.

למה כדאי לערוך אירוע חברה בלתי נשכח לפחות פעמיים בשנה?

עובדים שמגיעים לעבודה על בסיס יומיומי ולא נהנים משינוי שגרה מידי פעם ופעם עשויים להישחק ולהרגיש ממורמרים, לא מוערכים ומשועממים במקום העבודה.

הפקת אירועי חברה בלתי נשכחים היא חובה לכל ארגון גדול, מאחר והיא מעניקה לעובדים ערך מוסף ותחושת שייכות. בזכותם, העובדים מרגישים נאמנים יותר כלפי בית העסק, רואים בו כמותג ומוכנים לתת מעצמם יותר, משום שהם מרגישים מוערכים יותר.

בנוסף, אירועי בוטיק מסייעים לגבש בין העובדים ועל ידי כך, לייעל את אופן העבודה שלהם האחד עם השני. ידוע שאנשים שמכירים אחד את השני ומרגישים רגשות חיוביים האחד כלפי השני יכולים לעבוד בצוות טוב יותר, להצליח לתקשר ביעילות ולבצע משימות בשיתוף פעולה בהתאם לחוזקות ולחולשות, ואף לסלידות ולהעדפות של כל העובדים בשטח.

אירועי חברה גם הופכים את עובדי החברה לשגרירים שלכם, במיוחד אם אתם מחלקים להם מוצרים ממותגים עם לוגו החברה. אירועי חברה בלתי נשכחים שמסתיימים במתנה תמיד יסתיימו בחיוך, ויזכירו לכל מי שמכיר את העובדים שלכם היכן הם עובדים ומה יש לבית העסק להציע.

אירועי חברה בלתי נשכחים חשובים למורל עובדי החברה, מגבשים אותם וגורמים להם להעריך את החברה יותר, ולרצות לתת בשבילה מתוך תחושה שהחברה מעריכה אותם בחזרה. הקפידו להשקיע באירועי חברה בכדי להוכיח לעובדים שבאמת אכפת לכם, ולהעניק להם חוויה שתסייע להם להיטען ולשוב לעבודה מלאי אנרגיה.

מאמרים נוספים
שירותי הסעדה
שירותי הסעדה לכל מטרה

שירותי הסעדה לכל מטרה או קייטרינג לאירועים מסייע לספק מנות טעימות וחמות למגוון רחב של אירועים בין אם אירועי חברה או אירועים כמו ימי הולדת, חתונות ובר או בת מצווה.

אירועים עם שף מקצועי בראש חברת הקייטרינג טובים וטעימים הופכים את כל המשתתפים באירוע למרוצים ופעמים רבות שירותי הסעדה למוסדות מציעים מספר סוגים של מנות ממגוון מטבחים, בכדי לגרות את החך של המשתתפים ולעודד אותם ואת בעלי האירוע לפנות אליהם שוב בעתיד.

שירותי הסעדה מעולים

שירותי הסעדה מעולים הם כאלו שיש בהם הרבה סוגים שונים של אוכל טעים ואיכותי, העשוי מהרכיבים הטריים והטובים

קייטרינג חלבי
קייטרינג חלבי לכל סוגי האירועים

קייטרינג חלבי לכל סוגי האירועים – אין ספק כי קייטרינג לאירועים הוא טרנד חם מאוד כיום, והטרנד גדל משנה לשנה. כיום, תוכלו למצוא קייטרינג לאירועים בכל רחבי הארץ- בין אם קייטרינג בצפון או קייטרינג בדרום. בגולד איוונטס נוכל להמליץ לכם ולחוגגים איתכם על קייטרינג לאירועים הכי טוב שרק תוכלו למצוא, כמו גם קבלת הצעות מחיר מכמה ספקים לבחירתכם.

קייטרינג חלבי בהחלט נחשב כיום להיט בקרב מפיקי ומארגני אירוע, בעיקר בגלל הופעתם של הטרנד הבריאותי, הצמחוני והטבעוני. עולם הבריאות ספק זיעזע ספק העשיר את עולם הקולינריה ועם כל זה גם גדל הביקוש

תוכן עניינים