5 טיפים מהירים – איך להתכונן לאירוע קטן בגינה פרטית

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on pinterest
Pinterest

אם אתם חוששים לערוך אירוע גדול עקב הקורונה או פשוט כמות האורחים אותם אתם רוצים לראות ביום הגדול שלכם קטנה, והחלטתם לערוך את החתונה שלכם בחצר ביתם של ההורים או בוילה שהחלטתם לשכור, יש כמה דברים שחשוב לתת עליהם את הדעת בבחירת המקום לאירוע.

להתכונן לאירוע קטן בגינה פרטית לפי גודל המקום

עקב אילוצי הקורונה יש ביקוש רב בשנה האחרונה לאירועים קטנים, שזוגות צעירים עורכים בגינת הבית של הורים ולא בגן אירועים במרכז. אך חשוב מאוד למדוד את גודל הגינה, ולמדוד בצורה מדויקת את כמות השולחנות אותם ניתן להציב במקום. אל תתעצלו, תגיעו לגינה עם סרט מדידה ומדדו.

להתכונן לאירוע קטן בגינה פרטית לפי תנאי השטח

טופוגרפיה של השטח - תדאגו לבדוק עד כמה שטח הגינה ישר, על משטח ישר יהיה לכם נוח יותר למקם שולחנות, כך שהם לא יתנדנדו ויהיו יציבים. תעדכנו את האורחים כי החתונה תתקיים על משטח

עם דשא, כך שהאורחים שלכם ימנעו מנעלי עקב, שלא מתאימים למשטח שכזה.

להתכונן לאירוע קטן בגינה פרטית לפי גישה לחשמל תקין ותאורה בטוחה

מכיוון שמדובר בחצר בית פרטי, המקום לא ממש מתאים לאירוע ערב ללא תאורה נוספת. לפני שאתם בכלל שוקלים האם לקיים אירוע במקום זה, מומלץ להביא חשמלאי שיבדוק האם רשת החשמל הביתית שלכם תוכל לעמוד בעומס נוסף של המערכות המוסיקה של הדי. ג'יי או התנורים והמקררים הנוספים שאולי יצטרך הקייטרינג שלכם. אם אתם לא מתכננים מסיבת ריקודים אלא אירוע שקט יותר, אל תתחילו את האירוע מאוחר מדי, על מנת לחסוך על תאורה חזקה בשעות הערב, ולכו על מספר שרשראות של מנורות שניתן לקנות באליאקספרס בכמה דולרים בודדים.

הגעה של האורחים

חניה - חניה יכולה להיות בעיה אמיתית בעת עריכת אירוע ביתי. דאגו להודיע לשכנים שלכם על האירוע מראש, ובקשו מהם סליחה על האי נוחות בנושא החניה. אם יש לכם אפשרות להפנות אורחים צעירים יותר לחניה מרוחקת במעט, דאגו לעדכן אותם על כך, כדי שהאורחים המבוגרים יותר יוכלו להנות החניה צמודה למקום האירוע. אל תשכחו שאם הזמנתם ספקים לאירוע, גם הם צריכים חניה, ועדיף בקרבת הבית, כי יש להם ציוד אותו הם צריכים לפרוק לגינה שלכם.

להתפנות ולהישאר בחיים

שירותים - החיסרון הגדול של עריכת אירוע בבית, הוא שאם האורחים שלכם רוצים לשטוף ידיים או ללכת לשירותים, הם יכנסו אליכם הביתה. מומלץ לתכנן אירוע עם חישוב פשוט של חדר שירותים אחד לכל 35-50 אורחים. אם יש לכם בית גדול עם 3 חדרי שירותים, אז לכאורה אין בעיה, אך אתם חייבים להבין כי האורחים שלכם יסתובבו לכם בכל הבית, על מנת למצוא את השירותים. זה לא נורא, אבל זה מעט לא נוח ומלכלך, אז אל תשכחו לתת על זה את הדעת שעת תכנון האירוע.

 

מאמרים נוספים

5 טיפים כיצד לארגן אירוע ברית בהתראה קצרה?

מזל טוב, בשעה טובה נולד לכם בן זכר! ההתרגשות והאופוריה בשיאן ולצד זה גם הלחץ המטורף… ואיך אפשר שלא להיות בלחץ, כאשר בין היתר פתאום עליכם לארגן אירוע, כמעט מהיום למחר, בהתראה כל כך קצרה?

מצוות המילה חלה על כל בן זכר הנולד בעם ישראל והיא מתקיימת לרוב שמונה ימים מיום לידתו, גם אם הדבר יוצא על יום שבת או אף ביום כיפור. נראה כי הזמן קצר והמלאכה מרובה, המעמד מלחיץ וישנם פרטים רבים לארגן לכבוד האירוע המיוחל, אך כדאי לדעת שארגון יעיל ומהיר של סדר ברית מילה זה בהחלט אפשרי

המשך קריאה »

הופעות סטנד אפ לחברות

בשנים האחרונות, חברות ותאגידים מבינים יותר ויותר את חשיבותם של ימי גיבוש למקום העבודה ולצוות העובדים.
החשיבות של רווחת העובד, ההשקעה בו במקום העבודה והפגנת האכפתיות הינה חשובה ואף קריטית ומשפיעה ישירות על התפוקה והיעילות שלו במקום העבודה, משפיעה על מצב הרוח באופן ישיר ועל התקשורת הבינאישית בינו, בין המעסיק ואף לבין העובדים האחרים בחברה.
באופן ישיר וגורף, העובדים בצוותים מרגישים כי משקיעים בהם, רואים אותם, אכפת מהם ורוצים בטובתם, ולכן החברה בה הם עובדים עושה את המאמצים והחשיבה כיצד אפשר לגרום לעובדים להרגשה טובה, לא רק במסגרת שעות העבודה, אלא גם

המשך קריאה »

5 טיפים איך לבחור חברת הגברה לאירוע הבא

מתכננים אירוע בקרוב? חשוב שתדעו כי בעת תכנון האירוע, יש צורך לשים לב לכל מיני פרמטרים. חשוב למשל לבחור את הלוקיישן המתאים, ספקים, חברת קייטרינג, חברת הגברה ועוד. לפני שבוחרים בחברת הגברה לאירוע, חשוב מאוד לבדוק לעומק כי מדובר בחברה שמתאימה לצרכים שלכם.

אתם לא צריכים לערוך חיפוש ברחבי הרשת ולתשאל אנשים מהתחום מה חשוב לדעת רגע לפני שאתם בוחרים בחברת הגברה לאירוע, מכיוון שעשינו עבורכם את העבודה. כלומר, ריכזנו עבורכם את 5 הטיפים הכי חשובים שאת צריכים ליישם רגע לפני שתבחרו חברת הגברה לאירוע הקרוב שלכם. רוצים לדעת מהם? תמשיכו

המשך קריאה »

Table of Contents