5 טיפים מהירים – איך להתכונן לאירוע קטן בגינה פרטית

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on pinterest
Pinterest

אם אתם חוששים לערוך אירוע גדול עקב הקורונה או פשוט כמות האורחים אותם אתם רוצים לראות ביום הגדול שלכם קטנה, והחלטתם לערוך את החתונה שלכם בחצר ביתם של ההורים או בוילה שהחלטתם לשכור, יש כמה דברים שחשוב לתת עליהם את הדעת בבחירת המקום לאירוע.

להתכונן לאירוע קטן בגינה פרטית לפי גודל המקום

עקב אילוצי הקורונה יש ביקוש רב בשנה האחרונה לאירועים קטנים, שזוגות צעירים עורכים בגינת הבית של הורים ולא בגן אירועים במרכז. אך חשוב מאוד למדוד את גודל הגינה, ולמדוד בצורה מדויקת את כמות השולחנות אותם ניתן להציב במקום. אל תתעצלו, תגיעו לגינה עם סרט מדידה ומדדו.

להתכונן לאירוע קטן בגינה פרטית לפי תנאי השטח

טופוגרפיה של השטח - תדאגו לבדוק עד כמה שטח הגינה ישר, על משטח ישר יהיה לכם נוח יותר למקם שולחנות, כך שהם לא יתנדנדו ויהיו יציבים. תעדכנו את האורחים כי החתונה תתקיים על משטח

עם דשא, כך שהאורחים שלכם ימנעו מנעלי עקב, שלא מתאימים למשטח שכזה.

מאמרים נוספים:

להתכונן לאירוע קטן בגינה פרטית לפי גישה לחשמל תקין ותאורה בטוחה

מכיוון שמדובר בחצר בית פרטי, המקום לא ממש מתאים לאירוע ערב ללא תאורה נוספת. לפני שאתם בכלל שוקלים האם לקיים אירוע במקום זה, מומלץ להביא חשמלאי שיבדוק האם רשת החשמל הביתית שלכם תוכל לעמוד בעומס נוסף של המערכות המוסיקה של הדי. ג'יי או התנורים והמקררים הנוספים שאולי יצטרך הקייטרינג שלכם. אם אתם לא מתכננים מסיבת ריקודים אלא אירוע שקט יותר, אל תתחילו את האירוע מאוחר מדי, על מנת לחסוך על תאורה חזקה בשעות הערב, ולכו על מספר שרשראות של מנורות שניתן לקנות באליאקספרס בכמה דולרים בודדים.

הגעה של האורחים

חניה - חניה יכולה להיות בעיה אמיתית בעת עריכת אירוע ביתי. דאגו להודיע לשכנים שלכם על האירוע מראש, ובקשו מהם סליחה על האי נוחות בנושא החניה. אם יש לכם אפשרות להפנות אורחים צעירים יותר לחניה מרוחקת במעט, דאגו לעדכן אותם על כך, כדי שהאורחים המבוגרים יותר יוכלו להנות החניה צמודה למקום האירוע. אל תשכחו שאם הזמנתם ספקים לאירוע, גם הם צריכים חניה, ועדיף בקרבת הבית, כי יש להם ציוד אותו הם צריכים לפרוק לגינה שלכם.

להתפנות ולהישאר בחיים

שירותים - החיסרון הגדול של עריכת אירוע בבית, הוא שאם האורחים שלכם רוצים לשטוף ידיים או ללכת לשירותים, הם יכנסו אליכם הביתה. מומלץ לתכנן אירוע עם חישוב פשוט של חדר שירותים אחד לכל 35-50 אורחים. אם יש לכם בית גדול עם 3 חדרי שירותים, אז לכאורה אין בעיה, אך אתם חייבים להבין כי האורחים שלכם יסתובבו לכם בכל הבית, על מנת למצוא את השירותים. זה לא נורא, אבל זה מעט לא נוח ומלכלך, אז אל תשכחו לתת על זה את הדעת שעת תכנון האירוע.

 

מאמרים נוספים
פינות ישיבה לאירועים
פינות ישיבה לאירועים

פינות ישיבה לאירועים – כאשר אתם מתחילים לתכנן את האירוע שלכם, אחד הדברים החשובים ביותר שעליכם לחשוב עליו זה הנושא של השכרת פינות ישיבה לאירועים. הרי אתם בטח רוצים לראות את כל האורחים יושבים בנוחות בסביבת האירוע, ובשל זאת אתם צריכים להזמין את הריהוט המתאים לכך.

השכרת פופים ומחצלות זוהי אופציה מצוינת במידה ואתם רוצים לשדרג את כל האירוע ולהפוך אותו להרבה יותר נוח לישיבה. זה משהו שאתם יכולים לעשות בקלות אם רק תיצרו קשר עם חברה מתאימה שתוכל להציע לכם את מה שאתם רוצים במובן הזה מבחינתכם.

תחשבו היטב על תכנון

פוד טראק לאירועים
פוד טראק לאירועים

פוד טראק לאירועים – הזמנה של פוד טראק לאירועים זוהי אופציה לא רעה בכלל אם אתם רוצים להפתיע את האורחים עם דרך מיוחדת של הגשת האוכל. אם זה משהו שנשמע לכם מעניין, אז דעו לכם שאתם יכולים ליצור קשר עם חברות קייטרינג שמציעות את השירות הזה ולהזמין אותן לאירוע שלכם.

אם אתם רוצים לתכנן את האירוע כמו שצריך, עליכם לשים דגש מרכזי על האוכל שאתם הולכים להגיש ולעשות כל מה שניתן על מנת שהוא יוכל להיות מצוין בכל המובנים. זה לא משהו קשה אם רק תקפידו לעשות כל מה שצריך ולהיות

תוכן עניינים