איך לבחור צלם לברית

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on pinterest
Pinterest

כשמדובר בצילום בריתות, כדאי להבין שישנם כמה נושאים חשובים שכדאי לזכור ולדעת, גם אם אתם לא צלמים מקצועיים ומזמינים צלם מקצועי לברית הקטן או בריתה של הקטנה שלכם, וזאת בעיקר כדי לקבל את התמונות האיכותיות והייחודיות ביותר שרק אפשר- שלכם של המשפחה שלכם, של החוגג הנסיך וגם של שאר החברים המוזמנים לחגוג איתכם בסוף האירוע.

ברגע שתדעו את כל המידע החשוב, עליו בדיוק המאמר הבא ידבר, אתם יכולים להיות רגועים שאתם מודעים לצרכים שלכם כשתחפשו צלם לצילום בריתות מקצועי מספיק.

הסיבה שחשוב לדעת על התחום בצורה מספיקה לפני שתתחילו לחפש, היא כדי להכיר מה האפשרויות העומדות בפניכם בכל הנוגע לצילום, ומה אתם רוצים בדיוק שיתועד ויצולם וגם איך, וגם כדי לשתף פעולה יד ביד עם הצלם שאכן ישדר את האווירה שאתם רוצים לשדר.

טיפים מקצועיים שיועילו לכם בשיתוף הפעולה עם הצלם

ברוב האירועים התאורה היא נמוכה מאוד וישנם אפקטים של תאורה צבעונית שעליהם אחראיים אנשי המקצוע הנוספים שעובדים על האירוע, כמובן תלוי בסדר גודל האירוע ובאופי שלו. הדיג'יי, בעל האולם או הצלם יכולים להיות אחראיים על נושא התאורה והאפקטים יחדיו ולפעמים זוהי אחריות המוטלת אך ורק על הצלם- גם במקרה ואירוע הברית הוא סולידי וקטן וגם במקרה של חיסכון בעלויות על אנשי צוות נוספים, שהצלם יכול לקחת את התפקידים הללו בעצמו.

אפקטי התאורה השונים

יחד עם נושא התאורה הנמוכה באולם, חשוב להבין שההצלחה של התאורה- שלא תסנוור את הקהל, וגם שתצטלם יפה בתמונות בצורה אסתטית וללא צורך בליטושים מיותרים וזוויות לא מחמיאות לאורחים- תלויה בעיקר באיכות הציוד הטכני שנושא עימו הצלם לצילום בריתות. הצלמים שיהיו מקצועיים מספיק, ידעו להיות מאובזרים בהתאם בכדי להתגבר על כל מכשול, תנאים קיצוניים וקשיים טכניים לפני ובמהלך הברית. לצילומים מיוחדים אפשר לבקש מהצלם הנבחר להצטייד בתא צילום לאירוע, אותו משכירים ישירות מהצלם או מספקים חיצוניים. אם ברצונכם לשכור לברית שלכם תא צילום לאירוע, תוכלו להיעזר בכשרונות ההפקה שלנו ב Gold Events.

תקשורת וסבלנות

כשאתם מחפשים צלם לברית, חשוב לבדוק שהוא תקשורתי וסבלני כלפי הלקוחות שלו, לא רק בעת סגירת העסקה בפועל, אלא גם בהכנות לאירוע וסגירת כל הפרטים לקראתו, ואף במהלכו. כאשר הזמינות והקשב שלו אליכם כלקוחות שלו חושבה וקריטית, בעיקר כדי לקבל את התוצאות הרצויות בצילומים. בנוסף לכך, חשוב לראות ולהבין שאם הוא אדיב כלפיכם, הרי הוא יהיה גם אדיב כלפי האורחים המוזמנים שלכם במהלך האירוע, בעיקר כשמדובר בתנאי לחץ וריבוי של ביקוש תמונות מצידם, מה שקורה לא מעט בבריתות ובעיקר מצד המשפחה.

שביעות רצון לכולם

עוד בטרם הברית, כדאי לעשות רשימה מסודרת של כל בני המשפחה המוזמנים כדי לא לפספס אף אחד מהמשפחה הגרעינית בעיקר, אשר ירצו להצטלם עם הנסיך או הנסיכה שרק נולדו. כדאי לעשות לכולם תמונות מקצועיות ומרשימות עם החוגג, עוד לפני תחילת אירוע הברית וגם במהלכו, ולצורך הזה במיוחד אפשר לשכור תא צילום לאירוע, מה שמייחד מאוד ויבליט בהחלט את צילומי הברית שלכם מעל כולם.

צילומי אווירה

צילומי אווירה אלו צילומים של אופי האירוע של הברית שהפקתם, באופן כללי. לרוב, צלם הברית משתמש בציוד כמו דרון או מצלמות גבוהות המצלמות את סידורי הישיבה, הפרחים, האורחים, הריקודים והאווירה הכללית במהלך האירוע, ומשדר את מה שקורה בברית בעיני המצלמה.
חשוב שתשימו לב שהצלם דואג לצלם ולהתמקד גם בתקשורת הבינאישית כמו חיבוקים, חיוכים ועוד מניירות אופטימיות שייחרטו בזכרון, כמו גם וידאו של השטויות המצחיקות שאוהבים לעשות במהלך הנסיונות לצילומים בתא צילום לאירוע.

לבוש מכובד

בהתאם לאווירת האירוע, חשוב בהחלט שהצלם לא יגיע עם טישרט וג׳ינס, מה שייבדל אותו משאר האורחים המוזמנים לברית, אלא שיגיע בקוד הלבוש המתאים לכולם.
בנוסף, כשהצלם מבדל תא עצמו בעזרת הלבוש, פסיכולוגית האורחים מרגישים פחות נוח עם זה וזה עשוי להשפיע על טיב התמונות הטבעיות והיופי שבהן, דווקא בגלל שהצלם בולט ולא משתלב באווירה.

לסיכום

צלם לברית, מהווה חלק חשוב ובלתי נפרד מהלך הרוח באירוע שלכם. כדי לייעץ ולעזור לכם להפיק אירוע מדהים ולבחור צלם מתאים לצילום בריתות, כדאי לפנות ל Gold Events עוד היום.

מאמרים נוספים

אירוע קטן בגינה

5 טיפים מהירים – איך להתכונן לאירוע קטן בגינה פרטית

אם אתם חוששים לערוך אירוע גדול עקב הקורונה או פשוט כמות האורחים אותם אתם רוצים לראות ביום הגדול שלכם קטנה, והחלטתם לערוך את החתונה שלכם בחצר ביתם של ההורים או בוילה שהחלטתם לשכור, יש כמה דברים שחשוב לתת עליהם את הדעת בבחירת המקום לאירוע.

להתכונן לאירוע קטן בגינה פרטית לפי גודל המקום

עקב אילוצי הקורונה יש ביקוש רב בשנה האחרונה לאירועים קטנים, שזוגות צעירים עורכים בגינת הבית של הורים ולא בגן אירועים במרכז. אך חשוב מאוד למדוד את גודל הגינה, ולמדוד בצורה מדויקת את כמות השולחנות אותם ניתן להציב במקום. אל תתעצלו,

המשך קריאה »

5 טיפים כיצד לארגן אירוע ברית בהתראה קצרה?

מזל טוב, בשעה טובה נולד לכם בן זכר! ההתרגשות והאופוריה בשיאן ולצד זה גם הלחץ המטורף… ואיך אפשר שלא להיות בלחץ, כאשר בין היתר פתאום עליכם לארגן אירוע, כמעט מהיום למחר, בהתראה כל כך קצרה?

מצוות המילה חלה על כל בן זכר הנולד בעם ישראל והיא מתקיימת לרוב שמונה ימים מיום לידתו, גם אם הדבר יוצא על יום שבת או אף ביום כיפור. נראה כי הזמן קצר והמלאכה מרובה, המעמד מלחיץ וישנם פרטים רבים לארגן לכבוד האירוע המיוחל, אך כדאי לדעת שארגון יעיל ומהיר של סדר ברית מילה זה בהחלט אפשרי

המשך קריאה »

הופעות סטנד אפ לחברות

בשנים האחרונות, חברות ותאגידים מבינים יותר ויותר את חשיבותם של ימי גיבוש למקום העבודה ולצוות העובדים.
החשיבות של רווחת העובד, ההשקעה בו במקום העבודה והפגנת האכפתיות הינה חשובה ואף קריטית ומשפיעה ישירות על התפוקה והיעילות שלו במקום העבודה, משפיעה על מצב הרוח באופן ישיר ועל התקשורת הבינאישית בינו, בין המעסיק ואף לבין העובדים האחרים בחברה.
באופן ישיר וגורף, העובדים בצוותים מרגישים כי משקיעים בהם, רואים אותם, אכפת מהם ורוצים בטובתם, ולכן החברה בה הם עובדים עושה את המאמצים והחשיבה כיצד אפשר לגרום לעובדים להרגשה טובה, לא רק במסגרת שעות העבודה, אלא גם

המשך קריאה »

Table of Contents